Jeżeli zastanawiasz się nad budową studni na swojej posesji, kręgi betonowe będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Za ich zastosowaniem przemawia nie tylko cena oraz niskie koszty montażu, ale również wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Kręgi betonowe wykonane są z trwałych materiałów i posiadają szeroki zakres zastosowania, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane w budownictwie.

kręgi betonowe WarszawaKręgi betonowe to rury o różnorodnej średnicy, których rozmiar dobiera się w zależności od ich przeznaczenia. Również ich metoda wykonania ma znaczenie oraz załączenie dodatkowych elementów, takich jak uszczelki, pierścienie obciążające czy stopnie włazowe. Kierując się doświadczeniem i znajomością branży, jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni rodzaj oraz wymiary kręgów, dostosowując je do pełnionej funkcji.

Kręgi betonowe stosuje się do budowy:

  • studni
  • szamba
  • studzienek kanalizacyjnych
  • zbiorniki retencyjne

Ceny oferowanych przez nas kręgów betonowych są konkurencyjne na rynku, jednak nie wpływa to na ich jakość wykonania. Dysponujemy własną flotą transportową z wykorzystaniem samochodu HDS, dzięki czemu bezpiecznie dowieziemy gotowe kręgi betonowe na teren budowy. Ponadto zajmujemy się również ich profesjonalnym montażem na życzenie klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, precyzją i zachowaniem najwyższych standardów obsługi.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane ze sprzedażą i montażem kręgów betonowych u klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Swoją działalnością obejmujemy Marki oraz miasto Warszawa i okolice. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy po uprzednich konsultacjach dobiorą odpowiedni rozmiar i doradzą na każdym etapie współpracy.

Naszym klientom zapewniamy szybki czas realizacji zlecenia oraz najwyższej jakości kręgi betonowe. Zapraszamy do zapoznania z pozostałą ofertą, na którą składają się także bloczki ogrodzeniowe, pustaki i kostka brukowa. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.